כלבה מעורבת שחיה אצלנו כבר מסוף 2013, מצאו אותה משוטטת ברחובות, חיפשתי את הבעלים שלה לפי מספר השבב שלה אך הם אמרו לי שכבר מסרו אותה ונתנו לי טלפון של המשפחה אליה נמסרה והם לא באו לקחת אותה... אחרי 10 ימים שישנה אצלי בבית והתיידדה עם החתולים שלנו אימצתי אותה והבטחתי לה שזה הבית האחרון שמאמץ אותה וכאן תישאר לעד!          

ג'סי התמודדה עם חרדת נטישה קשה אך כיום כבר סומכת עלינו שלא נעזוב אותה ושתמיד נחזור אליה ותמיד שמחה לראות אותנו.

כלבה מקסימה, חברותית מאוד, אוהבת אנשים ותשומת לב,מאולפת ומקסימה!

ג'סי

חתולה מתוקה ומפונקת ממשפחת ההימלאיה, הגיעה אלי ממשפחה שחיפשה למסור אותה מכיוון שדורשת התעסקות (כמו סירוק הפרווה הארוכה שלה). אימצתי אותה בהיותי סטודנטית באמצע התואר ראשון ב-2007.
חתולה אצילית, חביבה, קצת אדישה אך אוהבת את כולם ותמיד שמחה לליטוף.

זואי

ב- 2010 ראיתי מודעה באינטרנט על גורת חתולים כבת חודש שנמצאה ברחובות באר שבע, בדיוק חיפשתי חתול נוסף שיהיה לחתול שלי חבר בבית. היא נראתה כמו חייזר קטן (אוזניים גדולות, ראש קטן, גוף קטן ובטן נפוחה). חשבתי שאף אחד לא ירצה לאמץ אותה כי רוב האנשים נוטים לאמץ בעלי חיים יפים ובדרך כלל הפחות יפים נשכחים ברחוב....
חתולה עדינה, מקסימה, אהובה שהפכה להיות יפיפייה ממש כמו בסיפור הברווזון המכוער (גם בגלל האופי המהמם שלה).

בלאנש'

ארנבים הם חיה נהדרת לטיפול, חברותיים מאוד ואוהבים לחיות עם חברה, אוהבים יחס ומחזירים אהבה ולעיתים אוהבים גם להתחבא ולהסתתר.  רכים, נעימים וסקרנים. מסתדרים גם עם בעלי חיים אחרים ולא רק עם ארנבים אחרים.
מההתנהגות שלהם בינם לבין עצמם ואלינו ניתן להעלות הרבה נקודות למחשבה ודיון, דבר המפתח את הטיפול ונותן לי להגיע עם המטופל לרובדים עמוקים יותר במהלך הטיפול.

בוני וקלייד

תוכה היא תוכי ממין נקבה, מקסימה ביותר ובדרך כלל רוב המטופלים מתחברים אליה. טובה מאוד גם לטיפולים עם אנשים בעלי מוגבלויות פיזיות מכיוון שגורמת להם לתזוזה (לדוגמא: הזזת הראש לצדדים על מנת לראות אותה יושבת להם על הכתף, או התיישרות אם התיישבה להם על הראש וכו'), אוהבת לאכול מיד המטופל ולשבת על הכתף זמן רב. היא זקוקה להמון גירויים ותשומת לב.
חכמה ויפה, עדינה ואוהבת. רוב המטופלים מבקשים לעבוד גם איתה בכל מפגש או לפחות שתשב עליהם כאשר אנו עם חיה אחרת. ואנחנו נהנים ממנה מאוד!
 

תוכה

מיני אוגרת קטנה ומתוקה שרוה המטופלים מתחברים אליה מיד. ככל האוגרים היא בעלת חוש שמיעה וריח מעולים ובכך מכפרת על חוש הראיה שהינו פחות טוב אצל האוגרים, מגיבה כאשר שומעת מישהו מתקרב לכלוב ובאה אלינו, מאוד חכמה כשמזהה סכנה בורחת מיד.
אוגרים רגילים לחיות לבד (גם בטבע), גם כשחיים בקבוצה בדרך כלל מתנהגים כאילו הם חיים לבדם.

כשיש לי אוגרים חדשים המטופלים נותנים להם שמות וזה מקרב מאוד בין המטופל לחיה, המטופל מרגיש אחריות שבחר את השם של החיה ומעבר לכך הרגשה טובה שקיבלו את ההחלטה שלו. כמובן שגם מהתנהגות האוגרים ניתן להעלות המון נושאים ומחשבות לצורך העמקת הטיפול.

מיני

 
נעה - 052-6554494  |  דוא"ל: litufmehalev@gmail.com
Facebook
עמוד הפייסבוק של ליטוף מהלב